KONST / Litografier / Litografi 8034453
nr 803 4453
Litografi
Lennart Strandh, 107/191, signerad-87, motivets mått: 20x25
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:39:47
28/1 15:36:35
28/1 19:34:47
200 kr